18 listopada 2017

5 YEARS | AUTUMN | BOOTS

Każdy mój post zaczyna się od tego, jak dawno do was nie pisałam. Niestety blog przeszedł w odstawkę. Szkoła i inne rzeczy są dla mnie ważniejsze, mogę stwierdzić, że się wypaliłam, ale czasem tu wracam. Miesiąc temu blogowi wybiło już 5 lat. Przez ten czas bardzo się zmieniłam, dużo się działo w moim życiu, ale też przede wszystkim wydoroślałam. Mam inne poglądy na wiele tematów, wszystko się zmieniło.
Już na dobre wróciliśmy do szkoły, ja póki co nie narzekam, bo dobrze zaczęłam rok, jednak mamy bardzo dużo sprawdzianów i kartkówek, przez co szkoła ograniczyła mój wolny czas do minimum. Dajcie znać, czy też tak macie ;)

Dzisiaj trochę elegancji. Szarą sukienkę połączyłam z czarnymi dodatkami. Czarne botki i torebka oraz kryte rajstopy to świetne rozwiązanie na jesień. Zawsze można narzucić na to płaszczyk, gdyby było za zimno. Jak wam się podoba?

TOREBKA: KLIK | BUTY: KLIK | SUKIENKA: KLIK | ZEGAREK: KLIK

8 komentarzy :

 1. Bardzo ładna sukienka, śliczne jest Ci w niej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nigdy nie pojmę, jak to jest, że mam tyle lat co ty, ale wyglądam na przynajmniej 4 lata młodszą XDDDDDDD Zostaję tu dłużej, fajnie piszesz <3

  https://only-maleficent.blogspot.com/ - zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna sukienka :)

  Wracam na bloga, serdecznie zapraszam. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad :)
  http://by-klaudiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekamy na powrót :)

  http://girlshop.pl/porady-modowe/czym-dokladnie-sa-sukienki-letnie/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, wszystkie motywują mnie do dalszego rozwoju!