30 października 2015

FALL | SWEATER | BOOTS

Hej hej! Co tam u was? U mnie tak jak w każdy październik i listopad choróbska. W tym roku i tak jest lepiej niż w tamtym. Ostatnio nie piszę nic na blogu, bo mam dużo nauki i innych spraw na głowie, które niestety przewyższają ważnością bloga. Jak możecie zauważyć zmieniłam design bloga wraz z Patrykiem, któremu bardzo dziękuję za trud :) Przez miniony okres czasu nic ważnego się w moim życiu raczej nie wydarzyło. W środę byłam na konkursie ortograficznym o pióro burmistrza i zajęłam drugie miejsce z czego się bardzo cieszę. Zrobiłam tylko 1 błąd a luk było 85. Zdjęcia możecie oglądnąć TU i TU. Za oknem piękna, złocista jesień. Nie mogę się przyzwyczaić do kurtek, bo jest mi w nich za gorąco a w samym sweterku za zimno. Nie lubię takiej pogody. Dzisiaj przyszła do mnie paczka od dresslink, w której były buty i sweterek. Niedługo zobaczycie stylizację z tymi rzeczami. Jutro będą u mnie goście z okazji Wszystkich Świętych, a pojutrze to my wybywamy z domu! Długi weekend w rodzinnym gronie czas zacząć :)

Dzisiaj jesienna stylizacja w ślicznej scenerii kolorowego lasu. Mam na sobie burgundowy sweterek, czarne spodnie, czarną skórzaną kurtkę i kozaczki ze złotymi elementami, które możecie spotkać chyba w każdym sklepie. Outfit ożywia duży złoty zegarek, który mam na ręce. Stylizacja prosta, wygodna i całkiem przyjemna dla oka. A wam jak się podoba?

4 października 2015

CHECKED | RED | BLACK

Cześć misiaki! Co tam u was słychać? W szkole bardzo na was naciskają? U mnie tak, coraz to więcej sprawdzianów, pytani jesteśmy na prawie każdej lekcji. Ostatnio źle się czułam i ciągle chodziłam niewyraźna, ale na szczęście już mi to przeszło. Muszę się pochwalić, bo dostałam piątkę z polskiego za wypracowanie, geografii za kartkówkę i uwaga uwaga: FIZYKI za sprawdzian, co najlepsze miałam 10/10 pkt. Jest to moja pierwsza piątka z fizyki, więc muszę o tym napisać :D Pisaliśmy również dyktando w szkole i z całego gimnazjum zajęłam pierwsze miejsce z czego bardzo się cieszę. Prawdopodobnie jadę na etap powiatowy, bo miałam 83/100 pkt i myślę, że z takim wynikiem uda mi się przejść. W tym tygodniu w szkole zorganizowałyśmy dzień chłopaka dla całego gimnazjum, chłopaki musieli wykazać się wiedzą o kosmetykach czy też zastosować ją w praktyce przy malowaniu dziewczyn. Świetnie się bawiliśmy. Na koniec wszyscy dostali małe upominki. Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ. A wy jak spędziliście ostatni tydzień?

Dzisiejsza stylizacja bardzo mi się podoba i szczerze chyba jest to moja najlepsza stylizacja na tym blogu. Lubię się w kolorze czerwonym i takim stylu. Na pierwszy plan wysuwa się przecudowna sukienka w czerwono-czarną kratę. Postanowiłam, że połączę ją w bardziej rock'owym wydaniu i tak też zrobiłam. Założyłam ramoneskę i lity z ćwiekami, myślę, że połączenie się udało. Całość dopełnia czerwona pomadka :)

SUKIENKA: KLIK | POMADKA: KLIK