15 września 2015

FLOWER | PINK | BLACK

Hej! Jak tam wam mijają te pierwsze tygodnie szkoły? Mi kiepsko, bo niestety znowu zachorowałam a do tego rozwaliłam sobie nogę. Potknęłam się na schodach na początku roku szkolnego po czym upadłam na piszczel, nic mi się nie stało. Wieczorem zaczęło boleć i pojawił się siniak na pół kości. Nic z tym nie robiłam, bo to typowe stłuczenie, ale ok. tydzień temu noga coraz bardziej bolała, zaczęła puchnąć, drętwieć, robiła się siwa, bolało a w nocy miałam skurcze mięśni, które trwały nawet po 5 min. Ostatecznie dziś z mamą pojechałam do lekarza i okazało się, że zrobił się niewielki krwiak w środku, ale nie jest on do ściągania tylko musi się wchłonąć. Jedną łydkę mam 4,5 cm szerszą od drugiej. Teraz muszę się oszczędzać w chodzeniu, staniu a nawet siedzeniu. Myślę, że szybko przejdzie, dostałam zwolnienie z wf-u do końca miesiąca a do szkoły idę we czwartek. Jak pewnie zauważyliście, rozpadło się FAMFY. Niestety założycielka sama podjęła decyzję i usunęła akcję a teraz jej miejsce zastąpił jej blog, trochę kiepsko, ale w sumie to się już od dawna nie układało, bo byłyśmy podzielone na gorsze i lepsze i to nie wpływało dobrze na miłą atmosferę. Niedługo wrócimy, ale pod inną nazwą, żeby nie było kłótni oraz już nie będzie jednej rządzącej a my się jakoś będziemy wspólnie dogadywać i podzielimy się pewnie na kategorie :) Czekacie?

Dzisiaj stylizacja bardzo dziewczęca, niestety w szpilkach mnie szybko na blogu nie zobaczycie z powodu nogi. Te zdjęcia były robione dość dawno. Mam na sobie śliczną spódniczkę w róże, którą kupiłam w top secret w wersji do kolan i skróciłam przez pół. Do niej dobrałam różową bluzeczkę z kokardką z tyłu i cudowne czarne szpilki z czerwoną podeszwą. Zdjęcia trochę gorsze, ale uważam, że się nadają! :)

BLUZKA: KLIK (klikniesz?) | BUTY: TBDRESS

7 września 2015

NUTELLA | GREY | BLACK

Hej misie! Jak tam u was w szkole? Lekcje organizacyjne już za wami? U mnie zostały jeszcze tylko 3 jutro. Ogólnie bardzo się cieszę z tego planu, bo choć z początku mnie przeraził to myślałam, że będzie gorzej. Nie uśmiecha mi się jedynie chodzić na lekcje zerowe i zostawać na kółka. Niestety przez szkołę zaczyna się brak czasu, już mamy zapowiedziane kilka sprawdzianów oraz dużo zadań domowych. Czasu dla przyjaciół jest tylko w weekend i wieczorami, które niestety już nie są przyjemnie ciepłe. Mam dla was jeszcze kilka letnich stylizacji. Wiem, że dziwnie będzie wyglądało, gdy dodam stylizację w szortach w październiku, ale z racji, że przyszły mi paczki to wypada porobić. Bardzo wam dziękuję za już prawie 190 tys wyświetleń na blogu, odkąd kupiłam lustrzankę, przybyło wielu obserwatorów, dziękuję wam za to bardzo. Jeśli nie będę pisać przez tydzień to znak, że zrobiłam sobie przerwę. Niestety muszę, by ogarnąć kilka rzeczy. Jak tam wasze pierwsze dni szkoły? :)

Dzisiaj też bardzo letnia stylizacja. Mam na sobie t-shirt z motywem nutelli, do którego dodałam już tylko stonowane rzeczy takie jak czarne spodenki, czy zwykłe trampki. Uważam, że ta koszulka zrobiła całą stylizację i ma ciekawy nadruk! :)

KOSZULKA: KLIK   SPODENKI: KLIK (klikniesz?)