27 marca 2015

BLACK | WHITE | GREY

Dzisiaj zdjęcia w lesie obok mojego domu, bo nie miałam ich gdzie zrobić. Stylizacja luźna i wygodna, śmiało mogę powiedzieć, że sportowa. Mam na sobie sweterek, spódniczkę i zakolanówki od oasap, białe tenisówki, biały zegarek i biało- czarne kolczyki. Co myślicie na temat zestawu?
SWETEREK: KLIK
SPÓDNICA: KLIK
KOLCZYKI: KLIK
ZAKOLANÓWKI: KLIK

21 marca 2015

RED | SWEATSHIRT | SPORTS

Dzisiaj mam na sobie to, w czym czuję się najlepiej. Bluza, trampki, legginsy, bez dodatków i na luzie. W lecie jedynie pojawiają się okularki przeciwsłoneczne. Niestety legginsy są przykrótkawe i trochę za szerokie, przez co pogrubiają i skracają nogi a na chwilę obecną wszystkie w praniu. Mimo wszystko mam nadzieję, że choć trochę wam się spodoba. Tło jest jakie jest, ale na żywo te powalone trawy wśród takich wyższych ode mnie (169 cm) wyglądają świetnie. Miejsce fajne na piknik, na odpoczynek. 
BLUZA: KLIK

14 marca 2015

LITTLEBLACK | LACE | ELITEFASHION99

Dzisiaj mam na sobie sukienkę od elitefashion99.co.uk i powiem wam, że jest ona jedną z moich ulubionych sukienek w tym czasie. Bardzo spodobał mi się jej krój i dekolt oraz plecy, które możecie zobaczyć dokładniej TU, bo zapomnieliśmy zrobić zbliżenia. Spódniczkę ma ''od koła'', jest zwiewna i bardzo krótka, co mi się podoba. Dzisiaj w wersji z czarnymi rajstopami i butami oraz złotymi dodatkami, natomiast w lecie będą tylko czarne koronkowe balerinki. Do sukienki dostałam pasek, ale uważam, że bez niego wygląda o wiele lepiej. 

SUKIENKA: KLIK

9 marca 2015

BLACK | ROSE | DRESS

Jak dobrze wiecie, wczoraj był dzień kobiet. Wtedy wpadł mi pomysł na fotki. Niestety są one robione w salonie, bo w szpilkach i sukience umarzłabym na polu. Z początku miały być płaskie buty, ale szpilki idealnie pasowały do okularów, a że miałam kwiatki to je też wykorzystałam przy stylizacji. Sukienka to mała czarna- zamówiłam ją mojej mamie i do niej należy. Ma ona śliczne rękawki z gipiury a sama sukienka jest w kształcie litery A. Co myślicie o stylizacji, moich przemyśleniach i kiecce? ;)

SUKIENKA: KLIK
OKULARY (OPRAWKI): FIRMOO
BUTY: ROSEWHOLESALE