27 marca 2015

BLACK | WHITE | GREY

Dzisiaj zdjęcia w lesie obok mojego domu, bo nie miałam ich gdzie zrobić. Stylizacja luźna i wygodna, śmiało mogę powiedzieć, że sportowa. Mam na sobie sweterek, spódniczkę i zakolanówki od oasap, białe tenisówki, biały zegarek i biało- czarne kolczyki. Co myślicie na temat zestawu?
SWETEREK: KLIK
SPÓDNICA: KLIK
KOLCZYKI: KLIK
ZAKOLANÓWKI: KLIK

14 marca 2015

LITTLEBLACK | LACE | ELITEFASHION99

Dzisiaj mam na sobie sukienkę od elitefashion99.co.uk i powiem wam, że jest ona jedną z moich ulubionych sukienek w tym czasie. Bardzo spodobał mi się jej krój i dekolt oraz plecy, które możecie zobaczyć dokładniej TU, bo zapomnieliśmy zrobić zbliżenia. Spódniczkę ma ''od koła'', jest zwiewna i bardzo krótka, co mi się podoba. Dzisiaj w wersji z czarnymi rajstopami i butami oraz złotymi dodatkami, natomiast w lecie będą tylko czarne koronkowe balerinki. Do sukienki dostałam pasek, ale uważam, że bez niego wygląda o wiele lepiej. 

SUKIENKA: KLIK

9 marca 2015

BLACK | ROSE | DRESS

Jak dobrze wiecie, wczoraj był dzień kobiet. Wtedy wpadł mi pomysł na fotki. Niestety są one robione w salonie, bo w szpilkach i sukience umarzłabym na polu. Z początku miały być płaskie buty, ale szpilki idealnie pasowały do okularów, a że miałam kwiatki to je też wykorzystałam przy stylizacji. Sukienka to mała czarna- zamówiłam ją mojej mamie i do niej należy. Ma ona śliczne rękawki z gipiury a sama sukienka jest w kształcie litery A. Co myślicie o stylizacji, moich przemyśleniach i kiecce? ;)

SUKIENKA: KLIK
OKULARY (OPRAWKI): FIRMOO
BUTY: ROSEWHOLESALE