16 października 2013

ONE YEAR

Hej. Dzisiaj dla mnie bardzo wyjątkowy dzień :) Mija rok od założenia bloga.. Wiele się zmieniło, były chwile zwątpienia, wzloty i upadki, ale byliście ze mną. Dziękuję wam :* Z okazji tego ''święta'' chciałabym wam życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia, pieniędzy, wytrwałości w blogowaniu, miłości i wszystkiego co sobie zapragniecie ♥ Bardzo bardzo dziękuję wam, za to, że wpieraliście mnie i wspieracie, komentowaliście i czytaliście moje posty :) Małe podsumowanie.. Bardzo dziękuję za 399 obserwatorów :) W tym wielu stałych czytelników. Dziękuję za prawie 39 tysięcy wyświetleń, za tyle nawiązanych współprac, za wszystkie kochane e-maile. Za to, że nie doświadczyłam co to hejt. Szczerze mówiąc miałam góra 10 hejtów cały okres blogowania. Dziękuję za wszystkie uwagi i poprawki od bardziej doświadczonych ode mnie osób, za wszytko, ale już wystarczy tej mowy.. Bo to wygląda jakbym umierała, a ja żyję i będę z przyjemnością tego bloga prowadziła. Kilka lat.. a później dłużej i dłużej. Bardzo chcę mieć 1000 obserwatorów i 50 tys wyświetleń i jestem pewna, że jeśli będzie tak dalej to spokojnie tyle zdobędę :) Jutro pojawi się notka dotycząca rozdania. Do wygrania jak już mówiłam trzy upominki. Rozdanie miało być dzisiaj, ale... był Kamil i nie zdążyłam. A teraz dodaję zdjęcia, które myślę oddać na konkurs fotograficzny. Które najbardziej wam się spodobało?


8 października 2013

BLACK | ORANGE | WHITE

Stylizacja, którą zaprezentuję jest bardzo prosta i idealna na cieplejsze dni złotej jesieni. Mam na sobie czarny żakiet z wywijanymi rękawkami, rude spodnie, koszulkę w paski i botki, które już kilka razy pojawiły się na blogu. Fotografowała mnie moja przyjaciółka Paulina M, którą pozdrawiam. Zdjęcia były robione u niej :) Zapraszam do oglądania. Co myślicie o takim połączeniu?

6 października 2013

BROWN | KEEP CALM | BLACK

Koszulka jest bardzo wygodna i milutka w dotyku. Dostępna w 2 kolorach (również białym) na stronie dreamcouple. Można ją nabyć w rozmiarach od S do XXL ;) Ja zamówiłam sobie m. Nadruk się nie spierze, ponieważ jest tak zrobiony. Koszulka jest na mnie luźna, jednak to nie problem, a zalet. Dobrała do niej brązowo-czarne rzeczy i tak powstała całość. Co myślicie?