2 kwietnia 2019

Zakończenie roku z Ever Pretty

Hej hej wszystkim! Już kwiecień, maturzyści kończą szkołę, niedługo przystąpią do egzaminu dojrzałości, również gimnazjaliści i ósmoklasiści będą mieć swoje testy a później czerwiec i koniec roku szkolnego wszystkich uczniów. Często mam problem z tym, co ubrać na taką okazję jak rozdanie świadectw, egzamin czy inne uroczystości szkolne. Na szczęście sklep internetowy ever-pretty przychodzi nam z odsieczą! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kilka propozycji sukienek.

Sukienki na zakończenie roku szkolnego/ Graduation Dress/ Graduation Dresses
Na tą okazję zwykle stawiam na czerń, sukienka musi być dość delikatna i elegancka, ale chce się też w niej dobrze czuć. W wielu gimnazjach czy podstawówkach sukienka ma być jednolita i koniecznie czarno-biała bez wzorów, dlatego wybrałam kilka propozycji spełniających te wymogi. A dla starszych propozycje niżej ;)


Sukienki na zakończenie szkoły średniej, studiów/ Graduation dresses for collage

Dlaczego podzieliłam ten temat na dwie grupy wiekowe? Bo w szkole średniej czy na studiach nie obowiązuje zwykle aż tak ścisły dress code jak u młodszych, dlatego można coś dodać, coś urozmaicić, ale należy pamiętać, żeby nie przesadzać i nie pojawić się w obcisłej mini, którą zakładamy na imprezę, bo to nie jest odpowiednia do tego okazja.

Czarne sukienki/ Little Black Dresses

Tak, jak mówiłam wcześniej, czarny to mój kolor i znalazłam kilka ciekawych propozycji, które będą pasować do większości typów figur ;)

Białe sukienki/ White graduation dresses

Całkowite przeciwieństwo mnie, czyli biel. W trosce o osoby, które lubią ten kolor przygotowałam kilka propozycji, które bardzo przypadły mi do gustu. Uważam, że w tych sukienkach będziecie wyglądać naprawdę ślicznie i dziewczęco!

Podoba Wam się któraś z nich? A Wy co zakładacie na takie okazje? ;)

2 komentarze :

  1. Ja rok temu skończyłam szkołę, także takie sukienki już na inne okazje bym przygarnęła, a niektóre nawet na co dzień by się nadały. Fajne propozycje!

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie widziałbym wszystkie w mojej kolekcji. Piękne są!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, wszystkie motywują mnie do dalszego rozwoju!