20 maja 2016

SPRING | BROWN | JEANS

Moja aktywność na blogu bardzo się odbiła na komentarzach, obserwacjach, wyświetleniach i wiadomościach od was. Myślę, że teraz już wrócę na dłużej, wszystko już myślę ogarnięte :D Wczoraj byłam do bierzmowania, trochę się bałam, ale wszystko poszło super. Oprócz tego nie dzieje się nic ciekawego, biorę się za poprawianie ocen, by mieć jak najlepszy start w nowej szkole. W niedzielę byłam ze znajomymi i chłopakiem na Juwenaliach niedaleko mojej miejscowości. Poniedziałek, wtorek i środa minęły podobnie- szkoła a później spotkanie do bierzmowania, we czwartek szkoła i bierzmowanie.. Dzisiaj zostałam w domu ( w klasie było ponoć tylko 5 osób). Później przyszła przyjaciółka i spędzałyśmy razem czas a teraz siedzę, przerabiam zdjęcia i piszę do was. Jutro przychodzi chłopak, pojutrze do cioci i kolejny tydzień, już niedługo wakacje, wstępne plany są a u was? :D

Dzisiaj stylizacja ''pies na mnie napadł'' jak to uznali koledzy. Mam na sobie dżinsy z dziurami na kolanach, białe trampki z bonprix, biały podkoszulek i narzutkę z frędzlami od yoins. Jako dodatek naszyjnik z pawiem. Prosto i wygodnie- czyli tak jak lubię! :)
                                     BUTY: BONPRIX | NARZUTKA: KLIK | NASZYJNIK: KLIK

14 maja 2016

WHITE | SHOES | BLACK

Cześć wszystkim! Co tam u was słychać? Pogoda kiepska.. U mnie ostatnio trochę się dzieje. W czwartek będę miała bierzmowanie. Powoli dociera do mnie jak gimnazjum szybko mi minęło. Dopiero kończyłam 6-tą klasę a tu już za chwilkę będę miała 16 lat. Po egzaminach, po wycieczce, podanie złożone.. Zostało jeszcze bierzmowanie, bal gimnazjalny i akademia na koniec roku a później nowe życie :D 

Dzisiaj kilka zdjęć z środy, kiedy jeszcze słoneczko było na niebie. Mam na sobie moje nowe buty z lovelywholesale, które są dość kontrowersyjne i albo się je kocha albo nienawidzi, ja należę do tej pierwszej grupy. Buty są wygodne, efektowne i łatwo nauczyć się w nich chodzić. Zrobiły całą stylizację. Dobrałam do nich zwykłą, czarną rozkloszowaną spódniczkę i szary t-shirt z ozdobnymi rękawkami, które pasują do butów. Co myślicie?
KOSZULKA: KLIK | BUTY: KLIK

6 maja 2016

WARSAW 2016

Witajcie witajcie! Wiem, że nie bloguję. Chcę dodawać nowe posty tylko wtedy, gdy mam na to ochotę, a nie z przymusu. Przez ostatni miesiąc wiele się u mnie zmieniło, przede wszystkim znajomości. Nie miałam nawet czasu na pisanie. Ci którzy mają mnie m.in. na facebooku będą wiedzieć o co chodzi, sama niedługo pewnie trochę przybliżę sytuację. Dzisiaj chciałabym wam pokazać zdjęcia z mojego pobytu w Warszawie, który minął niesamowicie szybko. To była zdecydowanie najlepsza wycieczka szkolna w moim życiu. Mimo siedmiogodzinnej jazdy nie byłam zmęczona, gdy dojechaliśmy na miejsce. Najpierw zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, potem pojechaliśmy na nocleg zjeść obiadokolację i zostawić rzeczy. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie Warszawy nocą, niestety padało strasznie, nie dało się praktycznie robić zdjęć, bo cały czas biegaliśmy w deszczu, po długich prośbach do przewodnika wróciliśmy metrem, na metrze strasznie wiało co odczułam teraz niestety na swojej szyi i gardle ;/ Cieszę się, bo pierwszego dnia poszliśmy tez do Złotych Tarasów. Drugiego dnia zwiedziliśmy Łazienki, Zamek Królewski i Sejm, poszliśmy do kościoła barokowego i przeszliśmy się po cudownej starówce! Wieczorem mieliśmy czas wolny.. pizza, wygłupy i te sprawy. Trzeciego dnia spakowaliśmy nasze rzeczy i pojechaliśmy na stadion, który osobiście dla mnie był najlepszym punktem wycieczki, choc za sportem nie przepadam! Ostatni cel.. Centrum Nauki Kopernika, tam spędziliśmy trzy godziny i wykończeni pojechaliśmy do domu.. Kolejne 7 godzin jazdy, ok 23:00 byłam już w swojej miejscowości, ale kompletnie nie czułam zmęczenia. Pojechałam jeszcze z chłopakiem do znajomych i wróciłam o 4. :D Wyjazd zaliczam do udanych, było świetnie! Poznałam nowych ludzi, nowe miejsca.. Zbliżyliśmy się jako klasa. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć.. Na końcu posta zauważycie również VLOGA, którego nagrałam.