31 stycznia 2016

BLACK | GREY | WHITE

Cześć wszystkim! Moje ferie dobiegają niestety końca. Jutro muszę iść do szkoły i sobie tego nie wyobrażam. Zarwałam ostatnie trzy noce, nie mogłam totalnie spać, nie wiem dlaczego. Pierwsza z nich wyglądała tak, że nie zmrużyłam w ogóle oka, drugiej poszłam spać o 4:30 rano a trzeciej, czyli dzisiaj o 1, obudziłam się o 3, zasnęłam o 4 i wstałam o 7:30. Nie mogłam spać a teraz czuję się jak worek. Oprócz spędzania czasu z chłopakiem i znajomymi, wczoraj miłym akcentem zostały zakończone ferie. Byliśmy u mojej babci na 80-tych urodzinach, baaardzo mi się podobało. Była prawie cała rodzina, choć brakowało wujka z rodzinką i kilku kuzynów. Mimo wszystko i tak mi się podobało, na instagrama zaraz wrzucę zdjęcie tortu a w tygodniu nasze :) 

Dzisiaj mam dla was bardzo elegancką stylizację. Pierwszy raz chyba aż tak wpasowałam się w tło. Włosy i gałęzie, sweter i droga, bluzka i niebo. Myślę, że zdjęcia się wam spodobają. Jak możecie zauważyć, mam na nich dwie pary butów. Czarne botki (wersja bardzo elegancka) i lity (z pazurem). Które według was bardziej pasują? Oprócz butów mam czarne kryte rajstopy i rozkloszowaną spódniczkę, u góry natomiast bluzo-bluzkę i sweter. Wymarzłam okropnie, ale myślę, że było warto. A wam jak się podoba? :)

18 stycznia 2016

FOREST | WINTER | TENNIS SKIRT

Cześć wszystkim! Co tam u was? Ja dzisiaj rozpoczęłam ferie. Z jednej strony cieszę się, że to już, ale z drugiej wolałabym poczekać jeszcze trochę, żeby mieć mniejszą przerwę między feriami a świętami. Ze średniej jestem bardzo niezadowolona, wynosi ona tylko 4,44, myślę, że na koniec roku będę miała 4,8. W sobotę miałam zabawę choinkową w szkole, uważam, że to była najlepsza szkolna impreza ever. Byłam razem z kolegą odpowiedzialna za muzykę (Ola taki D-j). Trochę szkoda, że to już ostatnia choinka. Oprócz tego nic ciekawego się nie wydarzyło. Przyszedł mi nowy telefon, zamówiłam sobie kilka case'ów i na nie czekam. W końcu mam snapchata, możecie mnie dodawać: olka667. Dodatkowo możecie mnie śledzić na insta- olka667, gdzie pokazuję na bieżąco co robię.

Dzisiaj pokazuję wam stylizację, której główną częścią jest liliowa tennis skirt. Trochę za długa, ale daje rady. Dobrałam do niej czarne dodatki. Czarne kryte rajstopy i szpilki ze srebrnymi elementami, które pasują do kurtki z zamkami a pod kurtkę czarną bluzkę. Zdjęcia zrobił mi wczoraj mój chłopak. Wymarzłam strasznie i ciężko mnie było wyciągnąć z auta, bo się odzwyczaiłam stać przed aparatem, a to droga główna i ciągle jeździły auta, ale uważam, że wyszło cudnie i bardzo klimatycznie.  A wam się podoba?
SPÓDNICZKA: KLIK (klikniesz?)